تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی
|دانلود|بازی|مطالب|سرگرمی| |آموزشی|ترفند|بسیج|نرم افزار|
روزنامه خراسان در سرمقاله امروز خود نامه یک زن خانه‌­دار به محمود احمدی‌نژاد را منتشر کرده است.

در بخشی از این نامه آمده است:

*من یک زن ایرانی ام. یک زن مسلمان ایرانی. نه معنی راست و چپ را می‌فهمم و نه کاری به آبی و سبز و قرمز دارم. اصلا اهل سیاست نیستم. من یک زن و یک مادرم که مانند همه زن‌ها و مادرهای دیگر باید چرخ زندگی‌ام را بچرخانم.

*روزی که حرف از هدفمندی یارانه‌ها شد و بر این تصمیم خود اصرار می‌کردید زیرا معتقد بودید که با نقدی شدن یارانه‌ها این پول به طور مساوی و بین همه تقسیم خواهد شد. با خود گفتیم ما که خانه‌های چند هزارمتری، ویلا، استخر و جکوزی نداریم که پول مصرف انرژی‌مان سر از ناکجاآباد درآورد. مانند آدم‌های پولدار چند تا، چندتا، ماشین چند صدمیلیونی هم نداریم که غصه بنزین آن را بخوریم پس حتما از پول یارانه‌ها چیزی برایمان می‌ماند تا اندکی از چاله‌های زندگی‌مان را با آن پرکنیم و چه نقشه‌هایی که برای این یارانه‌ها نکشیدیم. اما با برداشتن یارانه‌ها و آزاد شدن قیمت‌ها آن قدر همه چیز گران شد که وجود این پول اصلا در زندگی ما احساس نمی‌شود حتی اگر آن مبلغی را که بر کالاها و اجناس افزوده شده حساب کنیم می‌بینیم که از پول یارانه‌ها نیز بیشتر است.

* من اقتصاددان نیستم و معنی رشد اقتصادی
خواهش می‌کنم هر تصمیمی که می‌گیرید تمام جوانب آن را بسنجید زیرا عمر ما کفاف آزمون و خطا را به ما نمی‌دهد و مردم ما به اندازه کافی امتحان خود را پس داده‌اند.
و تورم تک‌رقمی را هم نمی‌فهمم اما می‌بینم که قیمت گوشت آنقدر زیاد شده که باید به طور کلی از صفحه زندگی‌مان حذف کنیم باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که دیگر از ما میوه نخواهند زیرا قیمت آن با پول جیب ما جور در نمی‌آید و در بعضی موارد اجناس حتی تا صددرصد هم گران شده‌اند.

آقای رئیس‌جمهور! گرانی‌های بی‌حد و حصر کمر مردم را شکسته است. اجاره‌های بالا داد مردم را درآورده است. قبل از هدفمندی یارانه‌ها بارها گفتید که با اجرای این قانون سفره‌های قشر محروم جامعه رنگین‌تر خواهد شد اما چیزی که ما امروز می‌بینیم سفره‌هایی است که هر روز خالی‌تر می‌شود. دیگر نمی‌توانیم سر سفره گوشت بگذاریم زیرا توان خرید آن را نداریم حتی نان خالی را با قناعت باید بخوریم و حالا باید کم کم یادبگیریم که شیر هم نخوریم.

*وقتی مجری برنامه تلویزیون از یک مسئول می‌پرسد اگر شیر گران شود ممکن است مردم نتوانند آن را بخرند و این موجب می‌شود شیرها بمانند و دامدار ضرر کند این مسئول می‌فرمایند اگر چنین شد ما شیرها را تبدیل به شیرخشک می‌کنیم و آن را صادر می‌کنیم. این یعنی این که برای ما مهم نیست مردم نتوانند از شیر استفاده کنند برای ما مهم نیست کودکان فقر آهن بگیرند، دچار کمبود کلسیم شوند و یا حتی بمیرند.

* آقای رئیس‌جمهور! درآمد کم و مخارج بالای زندگی هر پدری را نزد فرزندش شرمنده می‌کند و هزینه‌های بالای زندگی انسان را به زانو در می‌آورد. باور کنید همه واقعیت آن چیزی نیست که شما در تلویزیون می‌گویید و همه چیز را خوب و زیبا جلوه می‌دهید، واقعیت آن چیزی است که ما با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم.

*من می‌دانم شما تمام توان و تلاش خود را به کار می‌برید تا ما بتوانیم راحت‌تر زندگی کنیم و به عنوان کسی که به شما رای داده هنوز هم شما را حامی قشر محروم و مستضعف جامعه می‌دانم اما خواهش می‌کنم هر تصمیمی که می‌گیرید تمام جوانب آن را بسنجید زیرا عمر ما کفاف آزمون و خطا را به ما نمی‌دهد و مردم ما به اندازه کافی امتحان خود را پس داده‌اندنوع مطلب : اخـــبـــــــــار، 
برچسب ها : نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند، * من اقتصاددان نیستم و معنی رشد اقتصادی ” خواهش می‌کنم هر تصمیمی که می‌گیرید تمام جوانب آن را بسنجید زیرا عمر ما کفاف آزمون و خطا را به ما نمی‌دهد و مردم ما به اندازه کافی امتحان خود را پس داده‌اند. “ و تورم تک‌رقمی را هم نمی‌فهمم اما می‌بینم که قیمت گوشت آنقدر زیاد شده که باید به طور کلی از صفحه زندگی‌مان حذف کنیم باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که دیگر از ما میوه نخواهند زیرا قیمت آن با پول جیب ما جور در نمی‌آید و در بعضی موارد اجناس حتی تا صددرصد هم گران شده‌اند. آقای رئیس‌جمهور! گرانی‌های بی‌حد و حصر کمر مردم را شکسته است. اجاره‌های بالا داد مردم را درآورده است. قبل از هدفمندی یارانه‌ها بارها گفتید که با اجرای این قانون سفره‌های قشر محروم جامعه رنگین‌تر خواهد شد اما چیزی که ما امروز می‌بینیم سفره‌هایی است که هر روز خالی‌تر می‌شود. دیگر نمی‌توانیم سر سفره گوشت بگذاریم زیرا توان خرید آن را نداریم حتی نان خالی را با قناعت باید بخوریم و حالا باید کم کم یادبگیریم که شیر هم نخوریم. *وقتی مجری برنامه تلویزیون از یک مسئول می‌پرسد اگر شیر گران شود ممکن است مردم نتوانند آن را بخرند و این موجب می‌شود شیرها بمانند و دامدار ضرر کند این مسئول می‌فرمایند اگر چنین شد ما شیرها را تبدیل به شیرخشک می‌کنیم و آن را صادر می‌کنیم. این یعنی این که برای ما مهم نیست مردم نتوانند از شیر استفاده کنند برای ما مهم نیست کودکان فقر آهن بگیرند، دچار کمبود کلسیم شوند و یا حتی بمیرند. * آقای رئیس‌جمهور! درآمد کم و مخارج بالای زندگی هر پدری را نزد فرزندش شرمنده می‌کند و هزینه‌های بالای زندگی انسان را به زانو در می‌آورد. باور کنید همه واقعیت آن چیزی نیست که شما در تلویزیون می‌گویید و همه چیز را خوب و زیبا جلوه می‌دهید، واقعیت آن چیزی است که ما با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم. *من می‌دانم شما تمام توان و تلاش خود را به کار می‌برید تا ما بتوانیم راحت‌تر زندگی کنیم و به عنوان کسی که به شما رای داده هنوز هم شما را حامی قشر محروم و مستضعف جامعه می‌دانم اما خواهش می‌کنم هر تصمیمی که می‌گیرید تمام جوانب آن را بسنجید زیرا عمر ما کفاف آزمون و خطا را به ما نمی‌دهد و مردم ما به اندازه کافی امتحان خود را پس داده‌اند،
لینک های مرتبط :
جمعه 17 خرداد 1398 05:05 قبل از ظهر

It's very trouble-free to find out any matter on web as compared to textbooks, as I found this post at this website.
شنبه 20 مرداد 1397 08:36 بعد از ظهر
Great site. A lot of useful information here. I'm sending
it to several pals ans also sharing in delicious. And obviously, thank you
for your sweat!
شنبه 12 شهریور 1390 05:09 بعد از ظهر
سلام
مطلب جالبی بود
با مطلبی تحت عنوان بهای دین چقدر است
بروزم
خوشحال میشم به ما هم یه سری بزنید
راه ادامه دارد
یکشنبه 6 شهریور 1390 06:53 بعد از ظهر
hello . what s your name jiggar
چهارشنبه 2 شهریور 1390 01:50 بعد از ظهر
الان تو جوجه بسیجی فکر می کنی سرباز سایبری امام زمانی؟ واسه خودت راه میوفتی تو این سایت و اون سایت نظر مخالف بقیه میدی که جهاد کرده باشی مثلاً؟ الان قلب تو هم از توهین به مقام ولایت جریحه داره؟ احمق نباش بچه جان احمق نباش
ببین دور و برت چی داره می گذره.شاید الان با یه موتور صفر کیلومتر که پایگاه بسیج محلتون داده بهت خرکیفی ولی دو سال دیگه که صبر کنی همه چیز دستت میاد.
محمد صباحیدلم نیومد جوابت رو ندم.
اولا احمق خودتی.مودب باش
دوما شما ذهن آدما رو هم میخونی؟
سوما چه موتوری؟ چه کشکی؟
و یه چهارما هم خودم اضافه میکنم
آخه نمیدونم به ادم هایی مثل تو چی بگم.
اول یه بار به مطالب وب نگاه بنداز بعد نظر بده.این یه خبرگذاریه

و در اخر اینکه واقعا برات متاسفم.
نه به من موتوری دادن . نه ماشینی.نه دوچرخه ای
شما بدبخت ها عقده ای شدین. شما آزادی رو تو برهنگی و دختر میبینید.

نه داداش این خبرام نیست.
یه عده ای کمین کردن فقط برای غارت کشورمون.من به عنوان یه ایرانی دارم از کشورم دفاع میکنم و به دیگران هم کاری ندارم

و اینکه یه نصیحت: مرد باش. مرد هیچ وقت الکی بد و بیراه نمیگه و برای لج شما هم که شده از امروز این وبلاگ رو آپ میکنم.

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد صباحی
مطالب اخیر
نویسندگان
صفحات جانبی
برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :