تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است


اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
موضوع : اخـــبـــــــــار ,  
...................................................................................................................

اردبیل - خبرگزاری مهر: رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: صدور و اجرای احکام اعدام برای سوداگران و قاچاقچیان موادمخدر از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی رضایی بعد از ظهر شنبه درجلسه کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان اظهار داشت: این احکام که با طی مراحل قانونی و با حضور، پیگیری و دفاع وکلای متهمین و محکومین صادر و اجرا می شود جزو افتخارات جمهوری اسلامی است.

وی افزود: کشورهای غربی تلاش می کنند اجرای احکام اعدام برای قاچاقچیان موادمخدر در کشور را تحت الشعاع جنگ و تبلیغات روانی خود قرار دهند غافل از اینکه در مورد موادمخدر ما با هیچکس سر سازش نداریم و تا آخرین قطره خون و توان، مبارزه با موادمخدر را وظیفه خود می دانیم و به هیچوجه کوتاه نخواهیم آمد.

رئیس کل دادگستری استان به حساسیت و دغدغه مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران در برخورد با بلای خانمانسوز موادمخدر اشاره کرد و یادآور شد: امروز ایران در صف مقدم مبارزه با موادمخدر دنیا قرار دارد و هیچ کشوری نمی تواند ادعا کند که بیشتر از ایران برای برخورد با موادمخدر هزینه گذاشته است.

کم کاری هیچ مقامی در مبارزه با مواد مخدر پذیرفتنی نیست

وی با تشریح اقدامات صورت گرفته در دستگاه قضایی ایران برای پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با تهیه و توزیع موادمخدر به احکام اعدام صادره برای قاچاقچیان موادمخدر اشاره کرد و ابراز داشت: در این مسیر از کوتاهی هیچ مسئول و مقامی چشم پوشی نخواهد شد.
 
رضایی با بیان اینکه امروز ترویج مواد مخدر در کشور بویژه در بین جوانان، نقشه دشمنان و استکبار جهانی است ابراز داشت: علاوه بر تاثیرگذاری موادمخدر به اعتقادات و اخلاق افراد جامعه جرم پولشویی نیز زاییده موادمخدر بوده لذا دستگاه قضایی استان مصمم است ضربه مهلکی به بنیه مالی قاچاقچیان موادمخدر وارد کند.

وی در این جلسه از دادستانهای سراسر استان خواست در امر مبارزه با موادمخدر سریع و قاطع عمل کرده و آرامش روانی سوداگران مرگ به خصوص دانه درشت های موادمخدر در هر طبقه ای که باشند را از بین ببرند.

این مسئول با انتقاد از غفلتهای گذشته در مبارزه با موادمخدر توسط بخشهایی از سیستم اداری همگان را به بسیج عمومی برای مبارزه با این پدیده شوم فراخواند و تصریح کرد: مبارزه با موادمخدر تنها وظیفه دستگاه قضایی نیست.

پیش از این رئیس کل دادگستری استان اردبیل از صدور حکم اعدام 40 نفر از قاچاقچیان و سوداگران مرگ در این استان خبر داده و اعلام کرده بود که تعدادی از احکام صادره مراحل قانونی لازم را طی کرده اند و بزودی به مرحله اجرا در خواهند آمد.

وی تاکید کرده بود که دستگاه قضایی دغدغه خانواده ها در خصوص موادمخدر را با اعدام سوداگران مرگ پاسخ خواهد داد.


منبع : خبرگزاری مهر


برچسب ها: اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است , به گزارش خبرنگار مهر , غلامعلی رضایی بعد از ظهر شنبه درجلسه کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان اظهار داشت: این احکام که با طی مراحل قانونی و با حضور , پیگیری و دفاع وکلای متهمین و محکومین صادر و اجرا می شود جزو افتخارات جمهوری اسلامی است. وی افزود: کشورهای غربی تلاش می کنند اجرای احکام اعدام برای قاچاقچیان موادمخدر در کشور را تحت الشعاع جنگ و تبلیغات روانی خود قرار دهند غافل از اینکه در مورد موادمخدر ما با هیچکس سر سازش نداریم و تا آخرین قطره خون و توان , مبارزه با موادمخدر را وظیفه خود می دانیم و به هیچوجه کوتاه نخواهیم آمد. رئیس کل دادگستری استان به حساسیت و دغدغه مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران در برخورد با بلای خانمانسوز موادمخدر اشاره کرد و یادآور شد: امروز ایران در صف مقدم مبارزه با موادمخدر دنیا قرار دارد و هیچ کشوری نمی تواند ادعا کند که بیشتر از ایران برای برخورد با موادمخدر هزینه گذاشته است. , پیش از این رئیس کل دادگستری استان اردبیل از صدور حکم اعدام 40 نفر از قاچاقچیان و سوداگران مرگ در این استان خبر داده و اعلام کرده بود که تعدادی از احکام صادره مراحل قانونی لازم را طی کرده اند و بزودی به مرحله اجرا در خواهند آمد. وی تاکید کرده بود که دستگاه قضایی دغدغه خانواده ها در خصوص موادمخدر را با اعدام سوداگران مرگ پاسخ خواهد داد. ,

........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان