تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است


جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
موضوع : اخـــبـــــــــار ,  
...................................................................................................................

مدیرمسئول روزنامه کیهان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز درگیر جنگ نرم تمام عیار است و دشمن تلاش دارد ولایت فقیه را مورد حمله قرار دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در پنجمین نشست سراسری بسیج جامعه پزشکی استان های کشور با بیان اینکه با همت امام خمینی(ره) و حضور ایثارگرانه مردم "اسلام ناب" توانست بر کرسی حاکمیت کشورمان بنشیند، اظهار داشت: اسلام ناب به ذات خود ظلم ستیز است و هرگز اسلام ناب به پرخوری مرفهان بی‌درد و ثروت اندوزی مرفهان در کنار فقر محرومان تن نمی‌دهد.

وی تاکید کرد:‌ اسلام یک باور است و مرزهای انقلاب با مرز جغرافیایی منطبق نیست و معتقدم درگیری غرب با اسلام ناب ماهوی است و تا هنگامی که بر اصول ایستادگی کنیم آنها با ما دشمنی دارند.

مدیر مسئول روزنامه کیهان تصریح کرد: دشمن کانون های اصلی قدرت در کشورمان را هدف گیری ک رده است و تمام قدرت خود را به این نقطه برده است.

شریعتمداری با بیان اینکه در دوران اصلاحات همه تلاش این بود که قرائت‌های مختلفی از اسلام وجود داشته باشد، اظهار داشت: جدایی دین از سیاست بر دو نوع استوار است. نوع اول به این معنی است که سیاست گذاران از خاستگاه دینی و سیاسی قانون گذاری نکند و بر مبنای دین تصمیم گیری نکنند.

وی ادامه داد: نوع دیگر این است که نقطه تبدیل آموزه‌های دینی از عرصه تئوری به کاربردی دستکاری شود و در آن خلاء ایجاد شود که این کانون مهم ولایت فقیه است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: فوکویاما در فتنه 88 طرحی به نام مهندسی معکوس داشت و معتقد بود که آغاز ماجرا از ولی فقیه است اما شاهد بود که ریچارد هاس بعد از حماسه 9 دی اعلام کرد ک مهندسی معکوس نتیجه عکس خود داشته است.

شریعتمداری بیان داشت: امروز درگیر جنگ نرم تمام عیار هستیم و دشمن سعی دارد ولایت فقیه را مورد حمله قرار دهد که در این عرصه با چند نوع حمله مواجه هستیم.

وی انگاره سازی را یکی از عرصه‌های حمله دشمنان دانست و اظهار داشت: انگاره تصویر غیرواقعی از واقعیت است و مخاطبین انگاره را واقعیت می پندارند و با آن مخالفت می‌کنند.

وی جریان سازی را از دیگر حربه‌های دشمنان در جنگ نرم دانست و اظهار داشت: این جریان‌ها بر روی نقاط حساس کشورمان ساخته می شود و در همین راستا شاهد بودیم در دوران اصلاحات برخی تلاش داشتند لایحه دوقلو بدهند و اختیارات ولی فقیه را کم کنند و در دوران اخیر نیز سی دی ظهور نزدیک است از مصداق همین جریان سازی ها بود که من در همان دوران طی یادداشتی در روزنامه کیهان این موضوع را انتخاباتی عنوان کردم.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه امروز نظام اسلامی در اوج قدرت خود در تمامی دوران قرار دارد اظهار داشت: تحولات اخیر نشان دهنده اوج قدرت نظام اسلامی است چرا که این انقلاب‌ها به سه ویژگی اسلامی بودن، ضد آمریکایی و صهیونیستی بودن و مردمی بودن استوار است که تمامی آن از شاخصه‌های انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: در شرایط کنونی بیشتری تلاش دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی شکل گرفته است اما معتقدم خطر بیرونی و حمله بسیار اندک است و دشمن تلاش دارد از نیروهای داخلی استفاده کند و در همین راستا باید مراقب میانجی‌ها بود.

شریعتمداری به نیروهای میانجی اشاره کرد و تاکید کرد:‌ میانجی در میان مردم به عنوان کسی که قبلاً‌ در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت داشته مورد قبول است اما به برای افرادی که به هر علتی از راه اصلی انقلاب فاصله گرفته‌اند مورد قبول مردم نیست و لذا باید مراقب میانجی‌ها بود.........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان