تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - اعلام خطر علمای قم از جریان نفوذی در دولت را جدی بگیریم


اعلام خطر علمای قم از جریان نفوذی در دولت را جدی بگیریم

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام خطر علما و بزرگان قم، بر ضرورت شناسایی جریان نفوذی در دولت تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی مطهری شب گذشته در نشست هفتگی جمعیت حامیان انقلاب اسلامی که در دفتر مرکزی این تشکل سیاسی برگزار شد سخن می گفت با انتقاد از جریان انحرافی گفت: جریانی که در دولت نفوذ کرده است را باید بشناسیم چرا که علما و بزرگان قم از فعالیت جریان انحرافی احساس خطر کردند، ضمن آنکه نباید برخورد با این جریان را سیاسی ارزیابی کرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از ویژگی های جریان انحرافی احساس خود کفایی نسبت به ارزش های اسلامی است، اظهار داشت: سران جریان انحرافی خود را اسلام شناس می دانند در صورتی که نمی توان به راحتی به کسی لقب اسلام شناس داد.

مطهری همچنین گفت: جریان انحرافی براین باور است که دولت نقشی در حوزه فرهنگ ندارد واین ماموریت باید از سوی دستگاه و نهاد های فرهنگی همچون صداوسیما پیگیری شود در صورتی که قوه مجریه نقش تاثیر گذاری را در سیاست های فرهنگی برعهده دارد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در ادامه سخنانش به جایگاه روحانیت در نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: امام خمینی(ره) همواره تاکید می کردند که روحانیت باید ماموریت خود در نظام اسلامی را به نحو احسن انجام دهد.

نماینده مردم تهران درمجلس خطاب به کسانی که معتقدند ولی فقیه باید در تمامی زمینه ها اظهار نظر کنند، گفت: نباید انتظار داشت که معظم له در تمامی زمینه ها ورود پیدا کنند، این برداشت های غلط از ولایت فقیه به ما لطمه می زند.

مطهری خاطرنشان کرد: خواص باید با اظهار نظر درست و به موقع خود مردم را نسبت به ابهاماتی که پیش می آید روشن کنند.

این نماینده مجلس یادآور شد: بنده در اوایل انقلاب در صداوسیما فعالیت می کردم و نسبت به پخش برخی از موسیقی ها انتقاد داشتم و وقتی انتقاد خود را مطرح کردم گفتند که این انتقاد فقط باید از سوی امام(ره) اعلام شود، این نگاه ها از همان اول غلط بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به حوادث پس از انتخابات سال 88 گفت: در فضای سیاسی باید به گونه ای فعالیت کرد که دشمنان و نیروهای ضد نظام از فعالیت ها و اقدامات ما سوء استفاده نکنند اما متاسفانه این رویکرد در سال 88 از سوی نیروهای معترض به نتایج انتخابات دنبال نشد به طوری که حرکت در دست نیروهای معاند نظام قرار گرفت.


برچسب ها: اعلام خطر علمای قم از جریان نفوذی در دولت را جدی بگیریم , وی با اشاره به اینکه یکی از ویژگی های جریان انحرافی احساس خود کفایی نسبت به ارزش های اسلامی است , اظهار داشت: سران جریان انحرافی خود را اسلام شناس می دانند در صورتی که نمی توان به راحتی به کسی لقب اسلام شناس داد. , عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به حوادث پس از انتخابات سال 88 گفت: در فضای سیاسی باید به گونه ای فعالیت کرد که دشمنان و نیروهای ضد نظام از فعالیت ها و اقدامات ما سوء استفاده نکنند اما متاسفانه این رویکرد در سال 88 از سوی نیروهای معترض به نتایج انتخابات دنبال نشد به طوری که حرکت در دست نیروهای معاند نظام قرار گرفت. ,

........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان