تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - رئیس‌جمهور عوامل فتنه‌گر نزدیک به خود را از بین ببرد


رئیس‌جمهور عوامل فتنه‌گر نزدیک به خود را از بین ببرد

رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس تاکید کرد: رئیس جمهور باید سعی کند عوامل فتنه را از بین ببرد و اجازه ندهد آنها در حمایت از رئیس جمهور یا تحت پوشش وی عامل اصلی این فتنه گری باشند.

روح الله حسینیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ریشه های شکل گیری فتنه در کشورمان گفت: دنیا طلبی برخی از خواص  و نخبگان مهمترین عامل در شکل گیری فتنه 88 بود.

وی در خصوص برخی از نخبگان سیاسی کشور که در فتنه 88 عملکرد مناسبی نداشته ولی هم اکنون با شدت زیاد از جریان انحرافی انتقاد می کنند اظهار داشت: جریان انحرافی باید مورد انتقاد قرار بگیرد اما مردم باید توجه داشته باشند که چه کسانی امروز به انتقاد از جریان انحرافی پرداختند، چرا که در فتنه 88  افرادی درمقابل عوامل فتنه قرار گرفتند و لذا امروز هم حق دارند از منحرفین انتقاد کنند و اهداف آنها را برای مردم تبیین و روشن کنند .

رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی ادامه داد: افرادی که در فتنه جزئی از عوامل موثر بودند و با سکوت خود به فتنه کمک کردند و آن را ترویج کردند و اجازه دادند فتنه خودی نشان دهد و همچنین افرادی که تلاش کردند مسائل فرعی را در مقابل فتنه مطرح کنند تا فتنه در امان بماند نمی توانند امروز با چهره حق به جانب از جریان انحرافی انتقاد کنند و لذا مردم باید مواظب این افراد و جریان ها باشند تا آنها نتوانند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

حسینیان در پایان خاطرنشان کرد: رئیس جمهور باید سعی کند عوامل فتنه را از بین ببرد و اجازه ندهد این جریان در حمایت از رئیس جمهور یا تحت پوشش وی عامل اصلی فتنه گری باشند و امیدوارم با لطف خداوند همه مسئولین با توجه به اقتضائات زمان وحدت را اصل قرار دهند.
 


برچسب ها: رئیس‌جمهور عوامل فتنه‌گر نزدیک به خود را از بین ببرد , وی در خصوص برخی از نخبگان سیاسی کشور که در فتنه 88 عملکرد مناسبی نداشته ولی هم اکنون با شدت زیاد از جریان انحرافی انتقاد می کنند اظهار داشت: جریان انحرافی باید مورد انتقاد قرار بگیرد اما مردم باید توجه داشته باشند که چه کسانی امروز به انتقاد از جریان انحرافی پرداختند , چرا که در فتنه 88 افرادی درمقابل عوامل فتنه قرار گرفتند و لذا امروز هم حق دارند از منحرفین انتقاد کنند و اهداف آنها را برای مردم تبیین و روشن کنند . , حسینیان در پایان خاطرنشان کرد: رئیس جمهور باید سعی کند عوامل فتنه را از بین ببرد و اجازه ندهد این جریان در حمایت از رئیس جمهور یا تحت پوشش وی عامل اصلی فتنه گری باشند و امیدوارم با لطف خداوند همه مسئولین با توجه به اقتضائات زمان وحدت را اصل قرار دهند. ,

........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان