تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - سناریوی جدید فتنه گران، ایجاد اختلاف میان پاستور و بهارستان


سناریوی جدید فتنه گران، ایجاد اختلاف میان پاستور و بهارستان
موضوع : اخـــبـــــــــار ,  تــصــویــــــر ,  ســـــــایـــر ,  
...................................................................................................................


بزرگنمایی اختلافات مجلس و دولت سناریوی جدید فتنه گران است
عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در همین ارتباط گفت: طرح اختلاف سلیقه های جزئی بعنوان شکافی عمیق میان دولت و مجلس سناریوی جدید فتنه در راستای سیاه نمایی است چرا که این دو قوه در تعامل مثبت با یکدیگر هستند.

ولی اسماعیلی نماینده گرمی و دشت مغان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اشاره به اینکه مسائلی که بعنوان شکاف میان دولت، مجلس مطرح می شود شانتاژ تبلیغاتی است ،گفت: جریانات وابسته به فتنه قصد دارند اختلاف سلیقه ها را به شکاف عمیق و اختلاف میان اصولگرایان و دولت ومجلس مرتبط کنند.

وی با اشاره به تعامل بالای دولت و مجلس افزود: برخی قوانین مصوب در هنگام اجرا به مشکل خورده و برای اصلاح مجددا باید مورد بررسی قرار گیرند و این به معنای شکاف و اختلاف میان دو قوه نیست چرا که قوه مجریه و قوه مقننه با یکدیگر تعامل داشته و هر دو سعی بر بهبود اوضاع و پیشرفت کشور دارند.

* تعامل مثبت مجلس و دولت در جهاد اقتصادی نمایان می شود

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان در ادامه با تاكید بر اینكه جریان فتنه در صدد راه اندازی سناریوی جدیدی  جهت ایجاد اختلاف میان پاستور و بهارستان است،گفت: دشمنان نظام و جمهوری اسلامی ایران تعامل مثبت دولت و مجلس را با دستیابی اهداف والای جهاد اقتصادی در سال جاری مشاهده کنند.

اسماعیل کوثری نماینده مردم شمیرانات، شهرری و تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: در حال حاضر دولت مشغول انجام کارهای بزرگی همچون اجرای هدفمند کردن یارانه ها، رفع مشکلات مسکن، اشتغال و غیره می باشد و حمایت مجلس می تواند دولت را در پیشبرد اهداف عالیه یاری کند.
وی افزود: مجلس یک نهاد قانونی، نظارتی می باشد و در این راستا نمایندگان حق دارند اجرای قوانینی را که به تصویب رسانده اند را ازدولت خواستار شوند و این مسئله به معنای وجود اختلافات میان دو قوه مجریه و مقننه نیست. 

 عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطرنشان كرد: درخواست اجرای قانون از سوی نمایندگان از دولت نباید به اختلاف شدید میان آنان برداشت شود چرا كه اختلاف سلیقه میان قوا امری بدیهی است و موجب پیشرفت كشور می شود.
عضو شورای مركزی اصولگرایان گفت: افرادی كه می خواهند از اختلاف سلیقه میان دولت و مجلس بهره برداری سیاسی نمایند، بدانند كه تعامل مجلس و دولت در سطح بالایی قرار دارد و اختلاف سلایق نیز میان این دو نهاد بدیهی است.

*تعامل و همكاری دولت و مجلس در سال 90 به اوج رسیده است

عضو شورای مركزی فراكسیون اصولگرایان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به شایعه پراكنی در خصوص اختلاف بین دولت و مجلس گفت: تعامل و همكاری دولت و مجلس در سال 90 به اوج رسیده است و مشكل اساسی بین این دو قوه وجود ندارد.
سید علی آقازاده دافساری نماینده رشت، در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: دولت و مجلس مشكل اساسی با یكدیگر ندارند و اختلاف سلایق بین این دو قوه نیز موجب تبادل نظر و تعامل بیشتر آنها خواهد شد و اختلاف و دو دستگی بین دولت و مجلس شایعه ای بیش نیست.
وی با اشاره به اوج همكاری دولت و مجلس در سال 90 تصریح كرد: دولت و مجلس در حال پی گیری بودجه ی 90 و دیگر مسائل اقتصادی و سیاسی در سال جاری هستند كه این مسئله نشانگر اوج تعامل و همكاری بین دولت و مجلس می باشد.
آقازاده دافساری افزود: این دو قوه هیچ اختلافی با یكدیگر ندارند و اگر مسئله ای بیش بیاید، اختلاف سلیقه است كه این موضوع براساس موازین قانونی حل خواهد شد لذا دولت و مجلس اجازه ی سوء استفاده به افراد معاند نظام جهت اختلاف پراكنی بین این دو قوه را نخواهد داد.


برچسب ها: سناریوی جدید فتنه گران , ایجاد اختلاف میان پاستور و بهارستان , بزرگنمایی اختلافات مجلس و دولت سناریوی جدید فتنه گران است عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در همین ارتباط گفت: طرح اختلاف سلیقه های جزئی بعنوان شکافی عمیق میان دولت و مجلس سناریوی جدید فتنه در راستای سیاه نمایی است چرا که این دو قوه در تعامل مثبت با یکدیگر هستند. , *تعامل و همكاری دولت و مجلس در سال 90 به اوج رسیده است , وی با اشاره به اوج همكاری دولت و مجلس در سال 90 تصریح كرد: دولت و مجلس در حال پی گیری بودجه ی 90 و دیگر مسائل اقتصادی و سیاسی در سال جاری هستند كه این مسئله نشانگر اوج تعامل و همكاری بین دولت و مجلس می باشد. آقازاده دافساری افزود: این دو قوه هیچ اختلافی با یكدیگر ندارند و اگر مسئله ای بیش بیاید , اختلاف سلیقه است كه این موضوع براساس موازین قانونی حل خواهد شد لذا دولت و مجلس اجازه ی سوء استفاده به افراد معاند نظام جهت اختلاف پراكنی بین این دو قوه را نخواهد داد. ,

........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان