تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - آیت الله مهدوی کنی: مسلمانان وظیفه دارند صدای مظلومیت مردم بحرین را به گوش جهانیان برسانند


آیت الله مهدوی کنی: مسلمانان وظیفه دارند صدای مظلومیت مردم بحرین را به گوش جهانیان برسانند
موضوع : اخـــبـــــــــار ,  
...................................................................................................................رئیس مجلس خبرگان از مسلمانان سراسر جهان خواست که به یاری مردم مظلوم در کشورهایی که بیداری اسلامی در آنها به وقوع پیوسته است بشتابند و گفت: با توجه به این حقیقت و مظلومیت، مسلمانان وظیفه دارند صدای مظلومیت مردم بی دفاع و ستمدیده را به گوش جهانیان برسانند.
به گزارش خبرگزاری مهر آیت الله مهدوی کنی در تجمع طلاب و استادان مدارس علمیه تهران در مدرسه مروی با بیان این که این حرکت و بیداری در قالب جنبش و انقلاب دو چیز را بیان می کند، افزود: نخست آن که مردم بیدار شده اند و دوم آن که، حکومت ها؛ حکومت های لایقی نیستند.

رئیس مجلس خبرگان با بیان این که مردم در این کشورها دو چیز را می خواهند گفت: نخست آن که مردم حق دارند حکومت هایشان را انتخاب کنند و حق رأی و نظر داشته باشند و این که حکومت های سلطنتی و شبیه سلطنتی در دنیا قابل بقا نیست.

آیت الله مهدوی کنی افزود: دیگر آن که مردم چون اعتقادات اسلامی دارند، می خواهند به هویت دینی خود بازگردند، هویتی که آنها را سال های متمادی در تاریخ عزیز و مسلمانان را از نظر علمی،‌ قدرت و فرهنگ در جهان ممتاز کرده است.

رئیس مجلس خبرگان همچنین از مجامع بین المللی و سازمان ملل متحد خواست صدای مظلومیت مسلمانان را در این کشورها بشنوند و از ادامه قتل عام و جنایت جلوگیری کنند.

آیت الله مهدوی کنی همچنین با اشاره به نقش بی بدیل و تاثیر گذار علما و حوزه های علمیه در رهبری قیام های مردمی گفت: تجمع سراسری امروز حوزه های علمیه کار بسیار خوبیست تا صدای مظلومیت مسلمانان بحرین را به دنیا برساند.

وی با تاکید بر این که جمهوری اسلامی ایران همواره حامی و پشتیبان ملت های آزادیخواه در سراسر جهان است، گفت: اوضاعی که در خاورمیانه و به خصوص کشورهای عربی منطقه پیش آمده، بازتابی از انقلاب اسلامی ماست.

رئیس مجلس خبرگان در بخش دیگری از این مصاحبه با اشاره به آیات قرآن در خصوص مجازات ستمگران و یاری مظلومان گفت: حکام و کسانی که بر مردم به زور حکومت می کنند و نمی خواهند حقی برای مردم قائل شوند، به خصوص نمی خواهند مسلمانان آن طور که می خواهند اسلامی زندگی کنند، نتیجه عملشان همین است که مردم علیه آنان قیام کنند.

وی با اشاره به تحولات اخیر بحرین گفت: برخورد دولت بحرین با مردم این کشور بسیار ظالمانه است که از کشورهای دیگر برای سرکوب و قتل عام مردم نیروی نظامی وارد کند در حالی که مردم بحرین اهل جنگ نیستند و مسالمت آمیز سخن می گویند.

رئیس مجلس خبرگان همچنین از مسلمانان سراسر جهان خواست که به یاری مردم مظلوم در کشورهایی که بیداری اسلامی در آنها به وقوع پیوسته است بشتابند و گفت: با توجه به این حقیقت و مظلومیت، مسلمانان وظیفه دارند صدای مظلومیت مردم بی دفاع و ستمدیده را به گوش جهانیان برسانند.

رئیس مجلس خبرگان ابراز امیدواری کرد؛ به برکت قرآن، اسلام و توجهات حضرت ولیعصر (عج) مسلمانان در همه جبهه ها پیروز شوند.


برچسب ها: آیت الله مهدوی کنی: مسلمانان وظیفه دارند صدای مظلومیت مردم بحرین را به گوش جهانیان برسانند , رئیس مجلس خبرگان از مسلمانان سراسر جهان خواست که به یاری مردم مظلوم در کشورهایی که بیداری اسلامی در آنها به وقوع پیوسته است بشتابند و گفت: با توجه به این حقیقت و مظلومیت , مسلمانان وظیفه دارند صدای مظلومیت مردم بی دفاع و ستمدیده را به گوش جهانیان برسانند. به گزارش خبرگزاری مهر آیت الله مهدوی کنی در تجمع طلاب و استادان مدارس علمیه تهران در مدرسه مروی با بیان این که این حرکت و بیداری در قالب جنبش و انقلاب دو چیز را بیان می کند , افزود: نخست آن که مردم بیدار شده اند و دوم آن که , حکومت ها؛ حکومت های لایقی نیستند. , رئیس مجلس خبرگان همچنین از مسلمانان سراسر جهان خواست که به یاری مردم مظلوم در کشورهایی که بیداری اسلامی در آنها به وقوع پیوسته است بشتابند و گفت: با توجه به این حقیقت و مظلومیت , مسلمانان وظیفه دارند صدای مظلومیت مردم بی دفاع و ستمدیده را به گوش جهانیان برسانند. رئیس مجلس خبرگان ابراز امیدواری کرد؛ به برکت قرآن , اسلام و توجهات حضرت ولیعصر (عج) مسلمانان در همه جبهه ها پیروز شوند. ,

........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان