تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - توصیه 200 نماینده مجلس ایران به عربستان


توصیه 200 نماینده مجلس ایران به عربستان
موضوع : بـیــــــانــیـه ,  ســـــــایـــر ,  اخـــبـــــــــار ,  
...................................................................................................................


200 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای به عربستان توصیه كردند كه اگر ارتش این كشور هنر و قدرتی دارد در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین عرض اندام كند.
   
به گزارش ایرنا، در این بیانیه كه روز چهارشنبه توسط محمد دهقان عضو هیات رییسه در جلسه علنی مجلس قرائت شد، آمده است: امروز جهان اسلام در سوگ كشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم لیبی، یمن و بحرین می‌گرید و احساسات مسلمانان جهان از غم جانكاه این ظلم وحشتناك كه علیه بخشی از امت اسلامی آن هم به عنوان كسانی كه عنوان حكام كشورهای اسلامی را یدك می‌كشند صورت می‌گیرد، به شدت جریحه‌دار و قلوب آنان مملو از غم و اندوه جانكاه است.

این بیانیه همچنین می‌افزاید: غرب مدعی حقوق بشر كه برای اعدام جنایتكاران، قاچاقچیان مواد مخدر و تروریست‌ها اشك تمساح می‌ریزد، نظاره‌گر بی‌تفاوتی این حمام خونی است كه به دستور مستقیم یا غیرمستقیم آمریكا و انگلیس به راه افتاده است.

نمایندگان امضا كننده این بیانیه در ادامه تصریح می‌كنند: امروز فریاد اعتراض مسلمانان عراق، لبنان، كویت، افغانستان و حتی عربستان و بسیاری از كشورهای دیگر به خاطر این جنایت‌ها و ظلم وحشتناك اشغالگران عربستان علیه مردم مظلوم بحرین است.

این بیانیه اضافه می‌كند: ارتش عربستان ارتشی عاری از فرهنگ و غیرت اسلامی است و همه مسلمانان خواستار خروج سریع اشغالگران از خاك بحرین هستند. ارتش عربستان اگر هنر و قدرتی دارد در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین عرض اندام كند. حمله به خانه‌های مردم بی‌دفاع بحرین و تجاوز به حریم زنان، مردان و پیرمردان نه فقط نشان‌دهنده قدرت یك نیروی مسلح نیست، بلكه نشانه ضعف و زبونی یك ارتش است.

در پایان بیانیه امضا شده توسط 200 نماینده مجلس آمده است: ما نمایندگان مجلس همصدا با مراجع عظام و تقلید حوزه‌های علمیه سراسر كشور و امت حزب‌الله ضمن محكوم كردن این جنایت‌ها اعلام می‌كنیم كه حافظه تاریخی مردم منطقه به ویژه مردم مظلوم بحرین، آن را برای همیشه در تاریخ به ثبت خواهند رساند و نتایج این ظلم‌ها و جنایت‌ها بدون تردید به ظالمان بازخواهد گشت.


برچسب ها: توصیه 200 نماینده مجلس ایران به عربستان , این بیانیه اضافه می‌كند: ارتش عربستان ارتشی عاری از فرهنگ و غیرت اسلامی است و همه مسلمانان خواستار خروج سریع اشغالگران از خاك بحرین هستند. ارتش عربستان اگر هنر و قدرتی دارد در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین عرض اندام كند. حمله به خانه‌های مردم بی‌دفاع بحرین و تجاوز به حریم زنان , مردان و پیرمردان نه فقط نشان‌دهنده قدرت یك نیروی مسلح نیست , بلكه نشانه ضعف و زبونی یك ارتش است. در پایان بیانیه امضا شده توسط 200 نماینده مجلس آمده است: ما نمایندگان مجلس همصدا با مراجع عظام و تقلید حوزه‌های علمیه سراسر كشور و امت حزب‌الله ضمن محكوم كردن این جنایت‌ها اعلام می‌كنیم كه حافظه تاریخی مردم منطقه به ویژه مردم مظلوم بحرین , آن را برای همیشه در تاریخ به ثبت خواهند رساند و نتایج این ظلم‌ها و جنایت‌ها بدون تردید به ظالمان بازخواهد گشت. , 200 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای به عربستان توصیه كردند كه اگر ارتش این كشور هنر و قدرتی دارد در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین عرض اندام كند. ,

........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان