تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - تصمیم محرمانه شورای همکاری خلیج فارس برای اخراج نیروی کار ایرانی


تصمیم محرمانه شورای همکاری خلیج فارس برای اخراج نیروی کار ایرانی
موضوع : اخـــبـــــــــار ,  ســـــــایـــر ,  
...................................................................................................................

به گزارش آخرین نیوز ،جنجال رسانه ای در کویت علیه ایران با طرح برخی ادعاهای مضحک دیگر ابعاد جدیدی به خود گرفت.


در تازه ترین اتهام علیه ایران بعد از موضوع جاسوسی و خرابکاری ایران در کویت که یک هفته ای بازار آن داغ بود این یار یک روزنامه کاملا ضد ایرانی  ادعا کرد ایران برای اشغال برخی جزایر کویت برنامه ریزی کرده بود.


احمد جارالله ،سردبیر ضد ایرانی روزنامه کویتی السیاسه مدعی شد: برخی منابع امنیتی شورای همکاری خلیج فارس جزئیات مهمی از طرح ایران راکه علیه همه کشورهای این منطقه ونه فقط بحرین است،برای این روزنامه فاش کردند،بخش مهمی از این طرح مربوط به کشور کویت است که شبکه جاسوسی ایران صرفا نوک کوه یخی آن به شمار می رود؛براساس این طرح ،ایران قصد داشت برخی جزایر کویتی ونیز تعدادی از جزایر دیگر خلیج فارس را تحت پوشش حمایت از شیعیان بحرین اشغال نماید.


این منابع گفتند وزیران امورخارجه کویت وبحرین به استناد اطلاعات دستگاههای امنیتی این دوکشور،بطور کامل این طرح توطئه آمیز را برای وزیران امورخارجه کشورهای دیگر عضو شورای همکاری خلیج فارس در نشست ریاض توضیح دادند واین شورا براین اساس،توصیه هایی را مطرح کرد که در آینده به ابلاغیه ها وبرنامه های اجرایی تبدیل می شود همچنانکه کشورهای عضو این شورا درآینده این توطئه را برای کشورهای دیگر جهان توضیح خواهند داد.


این منابع افزودند اجرای این طرح از چند ماه پیش شروع شد وآشوب های بحرین اولین مرحله این طرح خصمانه بود که با هدف بی ثبات ساختن اوضاع داخلی این کشور صورت گرفت. براساس این طرح،قرار بود که این آشوب ها دو تا سه هفته ادامه یابد و شبکه های ماهواره ای ایران وبرخی رسانه های عرب و غربی وانمود کنند که نسل کشی شیعیان در بحرین صورت می گیرد،درحالی که واقعیت این است که براساس برخی داده ها،تعدادی از مزدوران شیعیان بحرینی را به قتل رسانده اند.


این منابع گفتند براساس این طرح،قرار بود برخی رهبران شیعیان بحرین از ایران درخواست کمک کنند و این کشور درهمین چارچوب واحدهایی را برای محاصره دریایی بحرین وکشورهای دیگر خلیج فارس اعزام نماید و برخی جزایر را به عنوان تحمیل واقعیت جدید درمنطقه اشغال کند.این منابع افزودند اما پس از اینکه رهبری سیاسی بحرین اطلاعاتی را به همه جهان بویژه کشورهای بزرگ واتحادیه اروپا وسازمان های فعال در زمینه حقوق بشر ارائه داد،طرفهای مذکور موضع و تدابیر منامه را دراین خصوص  بویژه درخواست کمک از نیروهای سپرجزیره برای حفاظت از بحرین در مقابل دخالت فارس ها را درک کردند.


این منابع افزودند دستگاههای بحرینی در دهه هشتاد قرن بیستم به بسیاری از بحرینی های ایرانی الاصل ،تابعیت بحرینی اعطا کردند و درآن زمان نه سنی ها ونه شیعیان عرب به این اقدام اعتراض نکردند واین درحالی بودکه بحرینی های مذکور همچنان طرفدار ایران باقی ماندند واین مسئله در حوادث اخیر روشن شد زیرا بسیاری از افراد مذکور براساس دستورات صادره از تهران اقدام به ایجاد آشوب  در بحرین کردند.


منابع امنیتی شورای همکاری خلیج فارس گفتند علاوه بر مطالب فوق،اطلاعاتی در باره نفوذ ایران در دستگاههای دولتی وغیر دولتی کشورهای عضو این شورا و نیز برخی موسسات رسانه ای- که دهها خبرنگار طرفدار یا مرتبط با ایران در آنها مشغول به کارند - درنشست ریاض ارائه شد واکنون رویکرد همه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس این است که نیروی کار ایرانی دراین کشورها بویژه ایرانی های شاغل دربخش توزیع مواد غذایی کاهش یابد زیرا افراد مذکور در حوادث اخیر بحرین از طریق بستن مغازه هایشان وخودداری از توزیع مواد غذایی تلاش می کردند که بر دولت این کشور فشار بیاورند.نکته خطرناکتری که منابع امنیتی شورای همکاری خلیج فارس کشف کردند این بود که دوهزار فرد مظنون بصورت غیر قانونی وارد کشورهای عضو این شورا شده اند.


در همین چارچوب یک دیپلمات بلندپایه این شورا به روزنامه السیاسه گفت وزیران امورخارجه شورای همکاری خلیج فارس درنشست فوق العاده خود تصمیم گرفتند که فرستاده ای را همراه با نامه ای از سوی همه اعضای این شورا به تهران اعزام کنند تا مراتب اعتراض شدید خود را به دخالت های ایران درامور کشورهای عضو این شورا اعلام نمایند.این دیپلمات بدون ذکر تاریخ دقیق اعزام این فرستاده،پیش بینی کرد یکی از دو وزیر امورخارجه عمان یا قطر با سفر به تهران ،این نامه را به مسئولان ایرانی تحویل دهد.


این دیپلمات افزود رویکرد دیگر شورای همکاری خلیج فارس این است که برخی دیپلمات های سفارتخانه های ایران در کشورهای عضو این شورا بویژه بحرین وکویت را اخراج کنند وسطح نمایندگی دیپلماتیک ایران درپایتخت های دو کشور مذکور را کاهش دهند .این دیپلمات گفت وزیران امورخارجه شورای همکاری خلیج فارس توافق کردند که موضع یکسان در برخورد با ایران ومسائل مربوط به این کشور در هرسطحی داشته باشند همچنانکه تصمیم گرفتند موضوع تسلیحات ایران و برنامه هسته ای این کشور در کنفرانس آینده سران این شورا مطرح شود.


برچسب ها: تصمیم محرمانه شورای همکاری خلیج فارس برای اخراج نیروی کار ایرانی , به گزارش آخرین نیوز , جنجال رسانه ای در کویت علیه ایران با طرح برخی ادعاهای مضحک دیگر ابعاد جدیدی به خود گرفت. در تازه ترین اتهام علیه ایران بعد از موضوع جاسوسی و خرابکاری ایران در کویت که یک هفته ای بازار آن داغ بود این یار یک روزنامه کاملا ضد ایرانی ادعا کرد ایران برای اشغال برخی جزایر کویت برنامه ریزی کرده بود. , این منابع افزودند دستگاههای بحرینی در دهه هشتاد قرن بیستم به بسیاری از بحرینی های ایرانی الاصل , تابعیت بحرینی اعطا کردند و درآن زمان نه سنی ها ونه شیعیان عرب به این اقدام اعتراض نکردند واین درحالی بودکه بحرینی های مذکور همچنان طرفدار ایران باقی ماندند واین مسئله در حوادث اخیر روشن شد زیرا بسیاری از افراد مذکور براساس دستورات صادره از تهران اقدام به ایجاد آشوب در بحرین کردند. , این دیپلمات افزود رویکرد دیگر شورای همکاری خلیج فارس این است که برخی دیپلمات های سفارتخانه های ایران در کشورهای عضو این شورا بویژه بحرین وکویت را اخراج کنند وسطح نمایندگی دیپلماتیک ایران درپایتخت های دو کشور مذکور را کاهش دهند .این دیپلمات گفت وزیران امورخارجه شورای همکاری خلیج فارس توافق کردند که موضع یکسان در برخورد با ایران ومسائل مربوط به این کشور در هرسطحی داشته باشند همچنانکه تصمیم گرفتند موضوع تسلیحات ایران و برنامه هسته ای این کشور در کنفرانس آینده سران این شورا مطرح شود. ,

........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان