تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - جزییات جدید از حادثه تروریستی مریوان


جزییات جدید از حادثه تروریستی مریوان
موضوع : اخـــبـــــــــار ,  ســـــــایـــر ,  
...................................................................................................................

وی در این گفت‌وگو با بیان اینكه به احتمال قوی این اقدام تروریستی كار پژاك است، گفت: این اقدام تروریستی با 2 اقدام اخیر تروریستی كه در شهر سنندج صورت گرفته، متفاوت است. اما گروهك پژاك هنوز مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده نگرفته است.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر كشور از احتمال دست داشتن گروهك "پژاك " در حادثه تروریستی اخیر مریوان خبر داد.

به گزارش  فارس، در حادثه تروریستی در منطقه "كانی كبود " مریوان واقع در روبروی منطقه "هوشیاری " اقلیم كردستان عراق كه ساعت 2 بامداد 13 فروردین ماه انجام شد، 4 نفر از مرزبانان كشورمان به شهادت رسیده و 3 نفر نیز مجروح شدند.

در همین زمینه علی عبداللهی معاون امنیتی و انتظامی وزیر كشور در گفت‌وگویی با خبرنگار ما به تشریح جزئیات این حادثه تروریستی پرداخت.

وی در این گفت‌وگو با بیان اینكه به احتمال قوی این اقدام تروریستی كار پژاك است، گفت: این اقدام تروریستی با 2 اقدام اخیر تروریستی كه در شهر سنندج صورت گرفته، متفاوت است. اما گروهك پژاك هنوز مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده نگرفته است.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر كشور به اقدامات انجام شده توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی كشورمان در پیگیری عوامل تروریستی اخیر در سنندج و مریوان اشاره و خاطرنشان كرد: طبق تاكیداتی كه به استاندار كردستان و مسئولان امنیتی و انتظامی انجام شده، مسببین این حادثه تروریستی شناسایی، دستگیر و به سزای اعمالشان خواهند رسید.

* تحركات رسمی سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در اقلیم كردستان


عبداللهی همچنین در خصوص اقدامات سرویس‌های جاسوسی آمریكایی‌ها و اسرائیلی‌ها در منطقه اقلیم كردستان یادآور شد: سرویس‌های جاسوسی این كشورها در منطقه اقلیم كردستان فعال هستند و حتی رسما با نام رسمی صهیونیستی روزنامه منتشر می‌كنند.

وی افزود: با دستگیری عوامل چند مورد از عملیات‌های تروریستی كه در كشور انجام شده؛ مشخص شد كه از سوی دستگاه‌های جاسوسی آمریكا و اسرائیل در منطقه اقلیم كردستان پشتیبانی و هدایت شده‌اند؛ از همین‌رو به مسئولین اقلیم كردستان این موضوع منعكس شده و پیگیری می‌شود.

معاون امنیتی انتظامی وزیر كشور با تاكید بر لزوم تقویت مرزها تاكید كرد: در بحث تقویت داخلی و رایزنی‌های دیپلماسی‌ خارجی كارهایی انجام شده و ادامه دارد تا بتوانیم ریشه این مشكلات را در منطقه بخشكانیم.

عبداللهی ادامه داد: سال گذشته تقویت مرزها به طور جدی در برنامه ما بود و امسال نیز ادامه می‌یابد كه امیدواریم منابع به قدر كافی در اختیار ما قرار گیرد.


برچسب ها: جزییات جدید از حادثه تروریستی مریوان , به گزارش فارس , در حادثه تروریستی در منطقه "كانی كبود " مریوان واقع در روبروی منطقه "هوشیاری " اقلیم كردستان عراق كه ساعت 2 بامداد 13 فروردین ماه انجام شد , 4 نفر از مرزبانان كشورمان به شهادت رسیده و 3 نفر نیز مجروح شدند. در همین زمینه علی عبداللهی معاون امنیتی و انتظامی وزیر كشور در گفت‌وگویی با خبرنگار ما به تشریح جزئیات این حادثه تروریستی پرداخت. وی در این گفت‌وگو با بیان اینكه به احتمال قوی این اقدام تروریستی كار پژاك است , گفت: این اقدام تروریستی با 2 اقدام اخیر تروریستی كه در شهر سنندج صورت گرفته , متفاوت است. اما گروهك پژاك هنوز مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده نگرفته است. معاون امنیتی و انتظامی وزیر كشور به اقدامات انجام شده توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی كشورمان در پیگیری عوامل تروریستی اخیر در سنندج و مریوان اشاره و خاطرنشان كرد: طبق تاكیداتی كه به استاندار كردستان و مسئولان امنیتی و انتظامی انجام شده , مسببین این حادثه تروریستی شناسایی , دستگیر و به سزای اعمالشان خواهند رسید. * تحركات رسمی سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در اقلیم كردستان ,

........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان