تبلیغات
پـایگـاه ولایتمـداران بسیجـی - راهپیمایی در حمایت از «بشار اسد » امروز برگزار می‎شود


راهپیمایی در حمایت از «بشار اسد » امروز برگزار می‎شود
موضوع : اخـــبـــــــــار ,  ســـــــایـــر ,  
...................................................................................................................

به گزارش فارس روزنامه الوطن سوریه اعلام كرد؛ در حالی كه قرار است بزودی، "بشار اسد " رئیس جمهوری سوریه برای مردم خود درباره حوادث اخیر این كشور سخنانی با هدف اطمینان‎بخشی بیان كند، دمشق امروز شاهد راهپیمایی میلیونی مردم خواهد بود.

الوطن گزارش كرد: قرار است دمشق صبح امروز به همراه دیگر شهرهای سوریه شاهد راهپیمایی‎های «میلیونی» تحت عنوان «وفا به میهن» باشد كه در آن مردم همبستگی و وفای خود را به یكپارچگی ملی اعلام و بر رد هرگونه توطئه برای سوریه تاكید و اعلام كنند كه برای ساختن سوریه‎ای قدرتمند و مستحكم در برابر فتنه‎ها و مداخلات خارجی پشت سر رئیس جمهوری خود ایستاده‎اند.

بنا بر این گزارش، ظهر روز گذشته احزاب و گرایش‎های سیاسی، گروه‎های اقتصادی خصوصی و دولتی، اتحادیه‎های مختلف، دعوت به این راهپیمایی را آغاز كردند و محتمل است كه سوریه بخصوص دمشق امروز شاهد راهپیمایی میلیونی مردم باشد.

بنا بر اعلام الوطن، همزمان با این راهپیمایی محتمل است كه دولت سوریه به نخست وزیری ناجی عطری استعفای خود را اعلام كند.

روز گذشته نیز فاروق الشرع معاون رئیس جمهوری سوریه اعلام كرد كه بشار اسد امروز یا فردا سخنان مهمی در خصوص تحولات اخیر در این كشور بیان می‎كند.

شهر درعای سوریه در روزهای اخیر شاهد فعالیت یك گروه مسلح ناشناس بود كه با حمله به یك آمبولانس سه نفر از سرنشینان آن را كشت.

دیروز نیز ده‎ها جوان سوری در این كشور كه شمار آنان به یكصد نفر می‎رسید، با تجمع مقابل نیروهای امنیتی خواستار لغو قانون وضع فوق العاده در این كشور شدند كه بدون درگیری و خونریزی پراكنده شدند.

دو روز گذشته همچنین «بثینه شعبان» مشاور رئیس جمهور سوریه به خبرگزاری فرانسه اعلام كرد كه مقامات سوریه تصمیم گرفته‎اند قانون وضعیت فوق العاده را كه از سال 1963 در كشور اجرا شده است، لغو كنند.

این قانون كه پس از به قدرت رسیدن حزب بعث در سوریه در مارس 1963 به اجرا درآمد آزادی تجمع را محدود كرده و اجازه بازداشت افراد مشكوك و مخل امنیت را می‌دهد.


برچسب ها: بنا بر این گزارش , ظهر روز گذشته احزاب و گرایش‎های سیاسی , گروه‎های اقتصادی خصوصی و دولتی , اتحادیه‎های مختلف , دعوت به این راهپیمایی را آغاز كردند و محتمل است كه سوریه بخصوص دمشق امروز شاهد راهپیمایی میلیونی مردم باشد. بنا بر اعلام الوطن , همزمان با این راهپیمایی محتمل است كه دولت سوریه به نخست وزیری ناجی عطری استعفای خود را اعلام كند. روز گذشته نیز فاروق الشرع معاون رئیس جمهوری سوریه اعلام كرد كه بشار اسد امروز یا فردا سخنان مهمی در خصوص تحولات اخیر در این كشور بیان می‎كند. شهر درعای سوریه در روزهای اخیر شاهد فعالیت یك گروه مسلح ناشناس بود كه با حمله به یك آمبولانس سه نفر از سرنشینان آن را كشت. دیروز نیز ده‎ها جوان سوری در این كشور كه شمار آنان به یكصد نفر می‎رسید , با تجمع مقابل نیروهای امنیتی خواستار لغو قانون وضع فوق العاده در این كشور شدند كه بدون درگیری و خونریزی پراكنده شدند. , راهپیمایی در حمایت از «بشار اسد » امروز برگزار می‎شود ,

........................................................................................................................
........................................................................................................................

آخرین مطالب ارسالی
× سریال پنج کیلومتر تا بهشت باعث مرگ یک کودک شد !!!!
× نبود چند ماه + شروع اپ وبلاگ
× نامه یک زن خانه‌دار به احمدی‌نژاد: باید به بچه‌هایمان آموزش دهیم که از ما میوه نخواهند
× احمدی‌نژاد در دیدار با سفیر جدید امارات: آمریكا و متحدانش ‌باید منطقه را ترك كنند
× مشروح/بیانات رهبر انقلاب در جمع اساتید و فارغ‌التحصیلان تخصصی مهدویت
× رییس سازمان بسیج قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان را تبریك گفت
× نماینده مردم كرج در مجلس: سپاه حافظ آرمان‌های انقلاب است
× وزیر كشور: حجاب و عفاف در كشور بسیار عالیست و ناامنی هم نداریم
× تخریب‌كنندگان سپاه با اصول فكری امام خمینی (ره) مشكل دارند
× اهانت ‌به سرلشكر جعفری ناشی از‌ كینه‌ورزی‌های تاریخی به ‌‌سپاه است
× اجرای احکام اعدام برای سوداگران مرگ از افتخارات ایران است
× قم می‌تواند مرکز فعالیت‌های اصیل ایرانی اسلامی باشد
× غرب حق دارد از توان موشکی ایران نگران باشد
× امکان شلیک همزمان به 20 هدف دشمن/ گنبد آهنی رژیم صهیونیستی تبلیغاتی است
× گزارش تصویری/ راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از عفاف و حجاب در شهرستانها
× جمهوری اسلامی درگیر یک جنگ نرم تمام عیار است
× واگذاری 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی برای احداث باغ ویلا
× مهمترین عناوین روزنامه‌های صبح امروز پنجشنبه 16 تیرماه
× فروش آب شیرین کارتی در قم با گذشت دو ماه از شیرین شدن آب قم+عکس
× اجرای عدالت عذر بردار نیست/ انتقاد از گرانی هزینه درمان